De draaimolen werd gisteravond al in gereedheid gebracht voor de Paasfair. Dan weten we: het is weer zover! Pasen! Wat staat er zoal in de agenda op https://wijzijndestad.com/agenda voor de komende dagen? Een greep:
Vandaag zijn er onder meer optredens van MEN (vanmiddag bij Muziekcentrum Middelburg) en The Waltz, in Kaffee ’t Hof. In De Spot spelen maar liefst 60 muzikanten op diverse podia voor de tiende gratis editie van Music Box, van de Funkyness Entertainment Group. Daarnaast is er het al eerder aangekondigde debuut van Avondfuif, in Schutters • Middelburg. Verder zijn er lopende exposities, wandelingen, enzovoort. Vanmiddag kun je tot 15.00 nog terecht op de Voorjaarsfair van ’s Heeren Loo.
Morgen is de jaarlijkse rommelmarkt van Club Jeu de Boules Middelburg, aan de Koudekerkseweg. Op de Markt is de start van de Paasfair van Le Collectionneur. Drie dagen lang lekker struinen en snuffelen. Gratis, uiteraard.
Verder zingt RZZN Amadeus in de Zeeuwse Concertzaal, speelt HANK quintet in Café Le Penseur, Peetman in het Muziekcentrum, komen Rootsriders terug naar de Spot, staat Kind Human bij Hayo, en kun je The Mousetrap gaan zien in Schouwburg Middelburg.
Dan Pasen zelf. Op diverse plekken in Middelburg kan er naar paaseieren worden gezocht. In Dauwendaele bijvoorbeeld, waar Jumbo Dauwendaele Vrijlandstraat ze in de wijk heeft verstopt, op Tweede Paasdag kun je bijvoorbeeld ook terecht bij Speeltuin Meiveld.
Daarnaast is er karaoke in café PAND 39, speelt Elliott BROOD in ’t Hof en organiseert Seventy-Seven als vanouds de PAAS vinyl, met Luniator en Bartcore. In de Oostkerk Franse Chansons (en Bløf, maar die optredens zijn uitverkocht).
Dat is toch dolletjes, allemaal? En dan schijnt het ook nog droog te blijven. Wat zeggen we? De zon laat zich zelfs nog zien, misschien.
Vrolijk Pasen!