Het persbericht in onze mailbox heeft een nogal wervend karakter maar we vinden het toch wel zinvol om een aantal passages uit de tekst te delen, omdat we regelmatig vragen krijgen van (startende) ondernemers die op zoek zijn naar bedrijfsruimte:
Garagepark komt naar Middelburg
Op industrieterrein Arnestein realiseert Garagepark 38 nieuwe XXL-garageboxen, waarvan de verkoop reeds is gestart. Het park in Middelburg wordt het 31ste GaragePark in Nederland en de eerste in de provincie Zeeland. De bouw start naar verwachting in het eerste kwartaal van 2021 en wordt aan het eind van het tweede kwartaal 2021 opgeleverd.
Alle garageboxen zijn 24/7 toegankelijk, voorzien van elektriciteit en goed beveiligd (BORG-2). Ook zullen er sanitaire voorzieningen en een eigen postbus per garagebox op het park aanwezig zijn. De XXL-boxen zijn 29 vierkante meter groot en geschikt voor zowel opslag- als werkruimte.
Met de opening van het nieuwe park wil GaragePark tegemoetkomen aan de grote vraag naar (kleine) bedrijfsruimtes in Zeeland. Om een beeld te krijgen van het nieuwe park, kunnen geïnteresseerden een bezichtiging inplannen op de showlocatie op de plek waar het park gebouwd zal worden om de XXL-garagebox van dichtbij te bekijken.
Meer lezen: