We kunnen niet beweren dat we dagelijks zijn te vinden op het Kleverskerksejaagpad maar vanochtend waren we er dan toch eens, om het nieuwe bedrijfspand van JB Diesch en Searoop te bewonderen.
Die twee bedrijven, van Wouter Nolen, waren tot voor kort te vinden op diverse locaties op Walcheren. Wouter en Margot Verhaagen hielden kantoor in PTK business center in de Lange Noordstraat, maar de productie, opslag en distributie van alle babbelaars, chocolade en siropen vond elders op Walcheren plaats. Nu is alles samengevoegd in het nieuwe pand.
Er wordt ook rekening gehouden met verdere groei. Dat is niet niks, want de producten van Diesch en Searoop zitten in de lift. Zeker de siroop is niet aan te slepen. Tijdens de eerste lockdown nam de vraag naar biologische producten sterk toe. De zes verschillende smaken van Searoop zijn inmiddels op veel plaatsen verkrijgbaar. In veel horecazaken, maar bijvoorbeeld ook bij delicatessenwinkels en supermarkten als Marqt en Ekoplaza.
Margot en Wouter vertelden dat ze nog allerlei plannen hebben. Er komen nog nieuwe smaken aan, maar er worden bijvoorbeeld ook recepten voor cock- en mocktails ontwikkeld, in samenwerking met de mannen van BomBaai Strandbar. Er is ook een samenwerking met KRNWTR+, in het kader van duurzaam ondernemen. Kijk dan, hoe mooi die Searoop-tap!
Goed om te horen. Als ZZP’ers werkten we bijna tien jaar geleden ook een tijdje voor JB Diesch, toen Wouter het bedrijf nog niet zo lang daarvoor had overgenomen en wilde moderniseren. We mochten toen onder meer de sociale media verzorgen voor het prachtige evenement Nieuw Zeeuws Meisje. Daar denken we nog altijd met een glimlach aan terug. Het is tof om vast te kunnen stellen dat het bedrijf in die tien jaar daarna flink is gegroeid.
We informeerden natuurlijk ook naar de plannen rondom het babbelaarwinkeltje op de Markt. Die zijn echter nog niet bekend, omdat die winkel niet van JB Diesch is, maar van de familie van de recent overleden mevrouw de Witte. De tijd zal het leren.