Hoe is het leven eigenlijk als je stopt als middenstander? Nou, dan kan je altijd nog privéchauffeur worden voor de klanten van je lief. Dat is in ieder geval precies wat Etienne van der Sloot deze maand doet voor de klanten van Azar Beauty: die worden in december gewoon opgehaald en thuisgebracht door hem!
Maar even los daarvan kunnen we melden dat het prima gaat met Etienne, na het afscheid van het schoenenvak in september. Tijdens een lunch een paar weken geleden vertelde hij dat hij het er nu wel even van neemt maar zich ondertussen ook oriënteert op nieuwe mogelijkheden. Een verkennend gesprek hier, een advies daar. Hij heeft in ieder geval geen spijt van zijn beslissing om te stoppen met de winkel.
Grappig was ook wel dat we hem tijdens die lunch veel korte babbeltjes hoorden maken met passanten. Die vroegen bijna allemaal wat hij tegenwoordig doet, hele dagen. Nou, dit dus 🙂
Gerelateerd: