Je ziet het nogal eens op socials: #tbt, oftewel Throwback Thursday (of iedere andere dag): een sprong terug in de tijd, aan de hand van beelden uit het archief. Daar lusten we zelf ook wel pap van.
Dit fenomeen is nu ook vertaald naar ”t eggie, door Popronde Middelburg. Die organisatie organiseert aanstaande zondagmiddag namelijk een Throwback party in Kaffee ’t Hof.
Het persbericht:
Tijdens deze middag zullen Mood Bored, Rats and Daggers en Alldogsgotoheaven een optreden in Kaffee ’t Hof geven. Deze drie bands speelden afgelopen jaar ook op de Popronde Middelburg en de organisatie wilde ze na de goede ervaringen van afgelopen jaar graag terugkeren naar de Zeeuwse hoofdstad.
De Popronde is een landelijk reizend festival dat ieder najaar in de periode van september tot en met november plaatsvindt in een 40-tal steden door het hele land. De Popronde biedt voor (nog) onbekende acts de mogelijkheid zich te presenteren buiten de eigen regio en intensieve tour-en speelervaring op te doen. Een aantal groot aantal bands brak eerder landelijk door via dit festival, voorbeelden hiervan zijn: Kensington, MEAU, Blaudzun, De Staat en Racoon.
De Popronde kenmerkt zich door de diversiteit in het aantal muziek genres. Voor het programma van deze Throwback party is ook rekening gehouden met de diversiteit in het aanbod van de bands. Zo wordt Alldogsgotoheaven omschreven als rauwe akoestische emo-indik volksliedjes. De Rockacademieband Mood Bored speelt een kruising tussen indiepop en -rock die een beetje doet denken aan Wolf Alice. Rats and Daggers is een powertrio dat de rand tussen heavy en punk op zoekt. Geïnspireerd door de rauwe emoties van IDLES, de sex-appeal van Queens of the Stone Age en de totale wanorde van Amyl & the Sniffers.
De middag begint om 14:00 uur en duurt tot 18:30 uur. De entree is 5,- euro aan de deur. Achteraf is het ook mogelijk om in ’t Hof te blijven eten.
Tijd: 14:00 – 17:30
Kaartverkoop € 5,00
Er zijn slechtere invullingen voor een zondagmiddag te bedenken!